MISA
11

spolupracujme spolu!

Probereme, co potřebujete a já se Vám vždy pokusím vyjít vstříc. Nedělám zázraky na počkání, mezi mé přednosti patří spolehlivost, diskrétnost a kvalitně odvedená práce. U větších zakázek se s Vámi ráda potkám osobně, kde se dohodneme na termínu dodání, ideální podobě výsledné práce a ceně. 


PŘEKLADY

Překlad není jen převod slov z jednoho jazyka do druhého. V profesionálním překladu je pozměněno prakticky všechno tak, aby ve výsledném textu nic nezůstalo ztraceno v překladu. Zní to přílíš komplikovaně? Správný překlad snadno poznáte i vy; profesionální překlad vám udělá dobrou vizitku, oslovíte s ním více potenciálních zákazníků, prodáte více produktů nebo třeba zajistíte účastníkům z různých koutů světa ten stejný zážitek z návštěvy muzea; všechny tyto věci budou “mluvit” jazykem vaší cílové skupiny, která to ocení.  

TRANSKREACE

Co že to je? Transkreace je kreativní překlad přichází na řadu ve chvílích, kdy obyčejný překlad zkrátka nestačí, kombinuje dovednost překladu s tvůrčím psaním. Je nejčastějším řešením u reklamy a marketingu a vyžaduje kromě kreativity orientaci v kultuře dané země. Jako rodilá češka pomůžu i vašemu textu vyniknout na českém trhu tak, aby neztratil na zajímavosti a zaujal vaše cílové publikum.

Potřebujete vylepšit stávající text nebo oslovit nové zákazníky? Ozvěte se mi a probereme, jaký text pomůže Vaší značce vyniknout.

Tlumočení

Tlumočníka potřebujete ve chvíli, kdy jazykovou bariéru nedokážete překonat sami, pořádáte konferenci s mezinárodními hosty, jednáte s obchodním partnerem v cizím jazyce nebo zaměstnance Vaší firmy zaškoluje expert z jiné země.

Tlumočníci mluví, překladatelé píšou, je dobré před zadáním poptávky vědět, koho vlastně potřebujete. 

VÝUKA

Skoro každý, s kým o výuce angličtiny mluvím, ať už u piva nebo u mně v kanceláři, přesně ví, co mu na předchozí výuce nevyhovovalo.

Jak to ale dělat lépe? Zkuste to se mnou a nebudete zklamaní. Učila jsem stovky studentů v zahraničí, vedla vlastní konverzační klub a dnes mám za sebou desítky spokojených studentů z různých odvětví. Jsem tu pro vás offline – v Mostě a online – po celé ČR.

Časem tu budu jen online, právě proto, abych mohla pomoci více lidem. Specializuji se na výuku dospělých, dětem se může věnovat některý z mých kolegů, kterého Vám ráda doporučím.

pro lektory aj

Nesouhlasím, že “učit není žádná věda” a “kdo neumí, učí.” Naopak, ze svých zkušeností vím, že odvádět dobrou práci jako lektor/učitel není jen tak a neustálé sebevzdělávaní spolu se systémem a dostatečným časem sám na sebe jsou základem.

Pravidelně se na mě obrací kolegové s dotazy na mé studium a otázkami k výuce a já bych ráda nabídla pomocnou ruku všem, kteří budou mít zájem.

ŘEKLI O MNĚ

“S Míšou Indrišekovou jsem pracoval v roce 2019 na univerzitě v Taunton(u). Tvořila nedílnou součást
mého týmu učitelů, kteří se spolupodíleli na letní akademii. Z mé pozice Director of Studies, Míšu coby
lektorku a učitelku hodnotím velmi kladně. Má pevné znalostí základy anglického jazyka, což umožňuje
snadno vyložit látku. Informuje se o moderních trendech a má schopnost vše přínosné začlenit do
výuky. Ke studentům přistupovala individuálně a snažila se hledat informace o nich samotných. Stejně
tak pracovala na podpoře rozvoje žáků a uznávala jejich osobnostní vlastnosti. Spolupráci s Míšou
mohu doporučit. Pokud bych se v budoucnu ucházela o spolupráci se mnou, neváhal bych a rád bych
s ní znovu pracoval.
”

Mgr. Bc. Jiří Šebek Director of Studies