řEKLI O MNĚ

“Vynikající lektorka, která si všímá potřeb studenta a na co se zaměřit v dalších lekcích. komunikace probíhá ve velmi přátelské a klidné atmosféře a výhradně pouze v angličtině. Snaha dorozumnet se i s využitím alternativ a jiných slovních výrazů. S výukou a konverzací jsem velmi spokojen.”

PETR N.

” Míša je skvělá angličtinářka a její metody učení jsou nejen efektivní ale i velmi zábavný což si myslím že je opravdu důležitý faktor. Já sám jakozto řekl bych velmi zdatný angličtinář jsem se během pár hodin diskuzního kroužku u Míši naučil nebo spíš napravil několik nedostatků a naučil se správně používat řadu výrazů které ačkoliv jsem znal tak jsem je neměl příliš zaryté a z každé hodiny jsem tak odcházel lepší a lepší.”

Michal P.

“Michaela has a lovely manner with her students and uses a variety of techniques to deliver energetic and well-paced classes.I would be inclined to employ Michaela over many of the native English speakers I have worked with. This is not only because of Michaela’s personal qualities as a teacher. Michaela stands as a role model to her students as a language learner; she has the ability to anticipate her students’ language difficulties and a greater empathy with learners of English as a second language and I would not hesitate to employ Michaela as a teacher in the future.”

Tim Keeley
Academic Manager
SUL Education
DELTA, MA ELT

“Michaela has a clear sense of direction professionally and this was reflected in her commitment and mature attitude to the work. Throughout the CELTA course she was friendly and considerate of her fellow trainees, tutors and others in the working environment. She demonstrated her ability to respond quickly and positively to feedback, incorporating suggestions effectively and consistently prioritising the needs of the learners. Her commitment, sense of responsibility and enthusiasm for the work indicate she will continue to develop successfully in her future career.”

David young, Oxford House

“Míša pro mě připravila překlad mluveného komentáře k video dokumentu o historii oblasti od saské obce Seiffen až po českou Lesnou. I když byl překlad z češtiny poměrně překladatelský oříšek, tak si poradila skvěle, aby žádný text nezůstal ztracený v překladu. Ohledně termínu byla velmi flexibilní. Spolupráce s Míšou byla velice příjemná a v budoucnu se na ni opět rád obrátím. Rozhodně mohu vřele doporučit.

Martin Š.

“S Míšou Indrišekovou jsem pracoval v roce 2019 na univerzitě v Taunton(u). Tvořila nedílnou součást
mého týmu učitelů, kteří se spolupodíleli na letní akademii. Z mé pozice Director of Studies, Míšu coby
lektorku a učitelku hodnotím velmi kladně. Má pevné znalostí základy anglického jazyka, což umožňuje
snadno vyložit látku. Informuje se o moderních trendech a má schopnost vše přínosné začlenit do
výuky. Ke studentům přistupovala individuálně a snažila se hledat informace o nich samotných. Stejně
tak pracovala na podpoře rozvoje žáků a uznávala jejich osobnostní vlastnosti. Spolupráci s Míšou
mohu doporučit. Pokud bych se v budoucnu ucházela o spolupráci se mnou, neváhal bych a rád bych
s ní znovu pracoval.”

Mgr. Bc. Jiří Šebek Director of Studies

“Se slečnou Indrišekovou jsme spolupracovali na tlumočnickém projektu, který byl náročný nejen na samotnou organizaci akce, ale také na výkon tlumočníka. Slečna Indrišeková nás nezklamala, naopak byla velmi nápomocná a snažila se nám maximálně vyjít vstříc. S jejím tlumočením a také přístupem k práci jsme byli spokojeni. Slečnu Indrišekovou můžeme doporučit nejen jako šikovnou tlumočnici, ale také jako spolehlivou osobu.”

Martina Galandová, 
www.prekladymartina.cz